MSR UCI Rudina 3.7.2016, propzície

rudina plagat Pozývame všetkých jazdcov na MSR, ktoré sa uskutočnia 3.7. v trialparku v Rudine. Pre jazdcov je pripravených 7 prekážok na 2 kolá, promensa a žiaci zš si môžu vyskúšať 2 sekcie na 3 kolá. Štart mládežníckych kategórií promesa, poussin, benjamin, VB, VZ je o 9:30, minime, VM, senior, elite štartujú 13:00. Po hlavnej súťaži organizátor pripravil aj súťaž v skoku do výšky.

Propozície

ME BIU: Kalús štvrtý

Tomáš Kalús ME

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 18. júna hostil taliansky ostrov Sardínia majstrovstvá Európy BIU v biketriale. Slovensko malo na súťaži jediného zástupcu – Tomáša Kalúsa z Cykloklubu Rudina. Tomáš štartoval vo veľmi vyrovnanej kategórii senior, kde napokon skončil tesne za medailovými pozíciami na nepopulárnom štvrtom mieste. Na víťaza strácal 4 trestné body.

Výsledky
Fotogaléria 1, Fotogaléria 2

 

Valné zhromaždenie SCÚ 29.6.2016

logo_SCUPozývame Vás na Valné zhromaždenie SCÚ, ktoré sa uskutoční 29. júna 2016 (streda) o 17.00 hod. v priestoroch Základnej školy v Záriečí.

Program:
1. Voľba volebnej, mandátovej a návrhovej komisie
2. Schválenie stanov SCÚ
3. Diskusia
4. Návrh na uznesenie

Výška poplatku je 0,10 € za 1 osobu. Spôsob úhrady:
– poštou (prosím poslať mailom kópiu ústrižku o zaplatení)
– bankovým prevodom na č.u.: 211644383/7500. Kluby uvedú ako VS svoje IČO,
jazdec svoje rodné číslo, rodičia – jazdcove r.č.
Pri nahlasovaní účasti za kluby napíšte meno, priezvisko + funkcia (rozhodca, člen výboru, klubu, jazdec, tréner…)

Pozvánka

SP Krakov: Janíčková skončila druhá!

Tatiana Janíčková, Krakov 2016 Výborný úvod do seriálu svetového pohára zaznamenala Tatiana Janičková. V poľskom Krakove potvrdila úlohu favoritky a skončila na druhom mieste, za nemeckou jazdkyňou Ninou Reichenbach, a pred Debi Studer. Ďalšie naše reprezentantky skočili pred bránami finále, Kristína Sýkorová siedma a Erika Hlavatá deviata.

Zastúpenie sme mali aj v kategórii Elite 20. Najlepšie z našich sa umiestnil Samuel Hlavatý, ktorý ako jediný postúpil z kvalifikácie a končil osemnásty. Za ním skončili Ján Kočiš 31. a Martin Behro 40.

Výsledky